Nejbližší akce

Nejbližší pravidelné akce

Aktuality

Novinky a akce emailem

Kristýna Bělohlávková6.11.2017

Byla jsem poprvé, vlastně jsem nevěděla, co čekat. Odcházela jsem s úplně jinou energií, než jsem přišla. Katka je moc fajn, netlačí, má příjemný hlas, dokáže člověka dostat do příhodné atmosféry. Byl to pro mě dost intenzivní zážitek, při kterém mi vyvstanulo i pár zajímavých myšlenek ohledně sebe.

Mel11.5.2017

Bytí v tanci bylo velmi příjemné a teď mě napadlo ještě lepší slovo - osvěžující a i velmi hluboké. Krásně jsem se nacítila na sebe, na své tělo, na své srdce. Bytí v tanci je jedinečné a já jsem ze srdce ráda, že jsem poslechla svou intuici a přijela. Tvoje vedení bylo neuvěřitelně jemné, něžné a velmi ženské. Cítím se naplněná. Děkuji z celého srdce. Chybí mi slova a tak posílám pomyslné objetí a úsměv. Jsi úžasná, krásná bytost.

Katka27.4.2017

Worskhop primárně posiluje to, co lidem v současné době dělá docela problém: být. Takže po tři hodiny jste: v přítomném okamžiku, ve svém těle, v ztišení, v pohybu, sami se sebou, spojeni s ostatními, se svými emocemi, ve svém klidu. Krom toho workshop působí jemnou formou i léčivě: ať už jde o "aha" moment, kdy si něco podstatného uvědomíte nebo si dovolíte prožít potlačené emoce. A v neposlední řadě není nouze o neobyčejné zážitky, třeba tanec s ostatními v kruhu, kdy cítíte blažená srdce druhých lidí a nebo zvuk šamanského bubnu působící až do morku kostí, či lehký dotek orlího pera. Těším se na zbytek cyklu, na to, co objevím a zažiju nového. Na to, žesi užiju zase jenom být..

Světlana27.4.2017

Na Bytí v tanci pokaždé vidím a cítím to kouzlo okamžiku a té jednoduché krásy bytí.. Děkuji, že jsem Tě mohla poznat, jsi pro mě krásně jednoduše moudrá a krásná.. přirozená a čistá.. a je radost s takovými lidmi "být"..

Radka Kotyzová20.3.2017

Byla jsem naposledy před rokem a teď o víkendu (18.3.2017). Můžu říct, že se to zase posunulo dál. Bylo to pro mě tentokrát velmi intenzivní. Katka to dělá srdcem a je to vidět. Díky Katko, že tyto lekce jsou. Člověk se uvolní a nabije se energií a je v kruhu stejně naladěných lidiček. Můžu to všem vřele doporučit, protože se člověk na chvíli odpoutá od toho uspěchaného života, ve kterém stále jsme. Děkuji.

Anna Sypěnová27.10.2016

Moc děkuju Káti, že se realizuješ. Neznám více aktuální a autenticky vedený tanec, který by hluboce uzdravoval! ***

Jani Ziková5.8.2016

PO Bytí v tanci jsem se cítila velmi zklidněně a vnitřně šťastnější. To, že se celá akce konala venku, bylo velmi přínosné a přesně to, co jsem právě potřebovala. Naučila jsem se techniky, jak získávat energii ve chvíli, kdy ji nemám a tančit si jak chci v bezpečném prostředí. Pocit být součástí "kmene" bylo velmi příjemné a uklidňující. :)

Petra21.2.2016

Bytí v tanci je... krásné, osobní i společné, uklidňující i divoké... je to zážitek, na který se nezapomíná... zkuste!

Ivka24.1.2016

Jsem přímo nadšená, že jsem objevila příležitost užít si Bytí v tanci neb mě 3h workshop příjemně uvolnil, naplnil energií a rozzářil. Přestože šlo o mé první setkání s Kateřinou (a jejím vedením taneční lekce) a měla jsem krapet obavy, jestli "to fyzicky zvládnu" (nejsem vyloženě "pohybově aktivní typ" ;), vše ze mě spadlo hnedle po příchodu. Večer byl příjemně veden z jemného ztišení, postupně gradujícím tancem... až do postupného zastavení v závěru. Každý měl možnost zvolit si svou "míru intenzity a dynamiky pohybu". Příjemně mě překvapila i vydatná účast mužů. Moc jsem si užila jak vlastní uvolňování při citlivě vybrané hudbě, tak vedené části se společným energetizujícím tancem s doprovodem bubeníků. Katčina "magická kouzla" byla milým bonusem. Moc se těším na celodenní workshop! i na další setkání...

Jirka9.11.2015

Měl jsem z tebe pocit, že je v tobě moudrost, harmonie a vnímal jsem „kvalitu“. Na nic si nehraješ, vše je skutečné. Máš myslím dar k napojení a také k předávání. To je bezva. Jsi moudrost a světlo a jsi tělo a pohyb. Děkuji ti a přeji ti RADOST V SRDCI.

Kateřina Tesařová1.11.2015

Katčiny taneční lekce moc,moc doporučuji a to i těm co si myslí, že tanec není jejich silná stránka.Já se během těchto setkání dostávám do většího kontaktu s mým tělěm a myslí. Cítím se pak volnější, někdy přichází zajímavé sny či pocity, které jsou potřeba zpracovat,aby nezatěžovaly moji mysl a tím i mé tělo. Pokud této 3 hodinové lekci předchází i dopolední setkání s mantrami ... - přijďte i na toto setkání,protože se lépe naladíte na to, co prožijete s Katkou v Bytí v tanci. Pokud mé dojmy právě čte nějaký muž, tak prosím přijď také. I muži tančí a je to příjemné, když se propojí při tanci mužská i ženská energie.

Vaše dojmy- Bytí v tanci 3 hodinové lekce

Napište nám své dojmy nebo i vlastní zkušenosti s Centrem Indigenous. Uvítáme to nejen my, ale i lidé, kteří váhají, jestli naše akce vyzkoušet či ne...Vážíme si všech Vašich vjemů a pocitů a z každého příspěvku máme velikou radost.