Nejbližší akce

Nejbližší pravidelné akce

Aktuality

Novinky a akce emailem

Eva24.4.2018

OBNOVA SIL S BYTÍM V TANCI- celodenní ženský kruh duben 2018 Ten den to byla pro mě docela síla.. jako ještě nikdy. Děkuju za to, že jsem se byla schopná dostat natolik k sobě, aby se mi zaktivoval Vnitřní muž.. také jsem nesmírně vděčná za všechny prožitky z poslední hodinky, kdy jsme tam spolu tančily v kruhu.. jaká radost a nádhera.. Moc si užívám přírody a lekce i tančírny latiny (salsa, bachata a kizomba) a konečně realizuju tu dobrou radu Užívej si života, o které jsem si až do teď myslela svoje....:D Jsem daleko klidnější, vyrovnanější a šťastnější.. úúúúžasné...

Luci11.11.2015

BYTÍ V TANCI 7. 11. 2015 Milá Kačenko, sobotní den, tanec, meditace, hudba, společnost, místo, jídlo, zvuková koupel, prostě všechno bylo naprosto úžasné a senzační. Cítila jsem se a stále cítím jako znovuzrozená znovu narozená, krásná, zdravá, silná :o). Jsem nesmírně vesmírně vděčná, že jsem tuto sobotu mohla strávit ve společnosti tak báječných a úžasných bytostí:o), lidí. Děkuji, děkuji, děkuji. Na těle cítím a pociťuji každičký sval, protože ho mám celé namožené:o), což je báječné:o). Miluji svoje tělo a už se těším až pojedu na další Bytí v tanci.

Lucka P.11.11.2015

BYTÍ V TANCI: 7. 11. 2015 Na Bytí v tanci s Tebou velmi oceňuji Tvůj výběr hudby. Je hodně lahodný! Bez nadsázky - vždy mě u Tebe až uchvátí hluboká úcta ke způsobu, jakým máš své akce uchopené. Vím, že se budu opakovat, ale chci. Katko, to co děláš, je Krásné a Dokonalé. A já mám silnou potřebu Ti to napsat. Moc díky!!!

Jana25.2.2015

BYTÍ V TANCI 22. 2. 2015 Ahoj, přiznám se, že jsem byla před lekcí doma nervózní- jsem dost citlivá a občas se mi tak dějí věci o které nestojím. Dnes můžu sdělit poteciálním zájemcům, že jsem se setkala s bezpečným a vnímavým vedením. Líbil se mi způsob ,,vejití" do tance přes naladění na sebe sama, pak spojení účastníků přes srdce a na konci lekce ,,vyjití" z tance přes spojení v kruhu a následné rozpojení k sobě sama. Líbila se mi vybraná hudba i její souslednost, líbil se mi přístup respektující volbu jedince tancovat podle vedení nebo sám. Líbilo se mi slovně úsporné provázení Katky -pro mě to bylo tak akorát informací, které potřebuji. Poprvé jsem po tanci zažila, pro mě úžasný pocit, že, i když já už jsem v klidu, uvnitř mě to ještě tančí. Uvědomila jsem si to díky upozornění Katky, že to tak můžeme mít, za což opravdu moc děkuji. Děkuji i ostatním účastníkům za jejich vklad do kruhu. Celé to na mě působilo velmi přirozeně, prostě, prožívala jsem radost. S přáním krásného předjaří, Jana.

Mila25.2.2015

BYTÍ V TANCI 22. 2. 2015 Nejvíc se mi líbily bubny a tanec v kruhu kolem svíčky, a že tam nebyly nějaké zbytečně složité kroky (což pro mě bývá dost těžké si zapamatovat), a jak jsi mluvila o čerpání energie ze země, ze sebe a ze vzájemné podpory . Dnes mě zrovna napadlo že věci jako takovýhle tanec v moderní době hodně chybí.

Eva Nevrtalová28.11.2014

Krásná meditace v pohybu i v klidu, radost a nalezení vnitřní síly. No prostě úžasné. Děkuji Kači :)

Oldřiška18.2.2014

Bytí v tanci a síla z lůna- workshop s Kateřinkou a Šimonkou 13.2. 2014. Tento kruh byl velmi silný a vedený profesionálně.

Veronika15.2.2014

Bytí v tanci a síla z lůna- workshop s Kateřinkou a Šimonkou 13.2. 2014. Ahoj Kateřino a Šimonko, já jsem neměla žádná očekávání, když jsem šla na čtvrteční seminář, a byla jsem naprosto nadšená. Bytí v tanci bylo super jako vždy, to už jsem znala, a síla z lůna byla podle mě vynikající...Šimonko, Tvůj přístup mě nadchl. Konkrétně to, jak výstižně a jednoduše jsi dokázala popsat jednotlivý energie, jak nekomplikovaně a srozumitelně jsi nazývala věci a provázela nás oblastmi, kam se mnohé z nás zatím možná moc nedostaly. Za 90 minut...spousta krásné práce! Díky za zkušenost. Mějte se krásně a brzo zas navi.

Šárka14.2.2014

Bytí v tanci a síla z lůna- workshop s Kateřinkou a Šimonkou 13.2. 2014. Krásný večer, včera to bylo velmi, velmi silné.. při tanci se cítím tak lehká a snad poprvé v životě jsem si dovolila nedělat to co ostatní na začátku, ale poslouchala a vnímala své tělo, jindy bych se snažila jít přes sebe a pak se z toho léčila dva týdny :), také to včera pro mne znamenalo odvahu, že jsem šla do "sprchy" do kruhu.. Druhá část se Šimonkou byla nádherná.. nejvíc mě zasáhl tanec napříč archetypy žen.. plakala jsem už od začátku - protože jsem si uvědomila, že ani jako malé dítě, ani jako puberťačka - prostě nikdy jsem nebyla bezstarostná, neumím si jen tak užívat života, pořád jsem v jakémsi napětí a to je hodně bolestivé.. nejlépe jsem se cítila jako zralá třicítka - to jsem teď :) a velmi silný byl archetyp matka.. viděla jsem se s bříškem a miminkem, jak se ke mě tulí moje pětiletá dcera a poslouchá miminko v bříšku a jak nás při tom objímá můj manžel, bylo to tak nádherné... pomalu totiž cítím, že přichází čas na druhé dítě.. Moc vám oběma děkuji za krásný večer.. slovenština je tak nádherný hladivý jazyk.. úžasné..

Markéta29.1.2014

Lekce Bytí v tanci si naplno užívám! Líbí se mi, jak vše nádherně plyne, vždy jinak, dle rozpoložení celé skupiny. Líbí se mi jak Katka skupinu vede, někdy tančíme společně, někdy si tančí každý sám pro sebe. Líbí se mi ta úžasná energie kruhu, kdy nechápete, kde se bere tolik síly vydržet tančit na nekončící bubnování, a když hudba skončí, říkáte si "ještě"!:) Líbí se mi i téma uzemnění, které cítím jako stěžejní a líbí se mi ticho, kterým začínáme i končíme, protože se třema dětma je pro mě ticho nedostatkovým zbožím:) A nelíbí se mi, že to vždycky nějak rychle uteče:) Každá lekce je jiná, jedinečná a nádherná cesta k sobě. Děkuji!

Karel17.1.2014

Moc se mi to líbilo. Líbí se mi, jak to Katka vede a líbí se mi, že nikoho do ničeho nenutí, že důležité je zůstat u sebe a ne to, abych se naučil nějakou formu tance. Je to takové příjemné plynutí a bytí se sebou a zároveň s druhými. Taky jsem byl překvapený, jak Katka dokáže udělat v místnosti příjemnou energii, celé to propojit... Dík, moc příjemné setkání. Rád budu chodit.

Soňa4.3.2013

Chtěla jsem ještě jednou poděkovat za včerejší setkání :-) ... bylo velmi příjemné.... nejsilněji na mě působil tanec na přivolání předků... a ten buben... to bylo velmi silné.... ten zvuk se dostával někam hodně hluboko do mě... nějak pociťuji silnou potřebu toho zvuku :-) mám pocit, že rozezvučí úplně srdce... nebo možná vše... co je ve mě uzavřené.... se díky tomu zvuku konečně může dostat ven.......... masáže... bylo to tak jemné.... prvně jsem myslela, že to vůbec nezvládnu... nechat se masírovat.... od úplně cizích lidí... ale potom mi to přišlo tak přirozené... děkuji za to :-) ...... a na konci... to propojení pomocí samohlásky A..... měla jsem pocit, že jsem jen tím zvukem... a už ničím jiným... :) ... moc zajímavé... tak ještě jednou děkuji.. děkuji :-)

Vaše dojmy- Bytí v tanci s Indigenous.cz

Napište nám své dojmy nebo i vlastní zkušenosti s Centrem Indigenous. Uvítáme to nejen my, ale i lidé, kteří váhají, jestli naše akce vyzkoušet či ne...Vážíme si všech Vašich vjemů a pocitů a z každého příspěvku máme velikou radost.